Dobry hotel w Gdańsku

Dobry hotel w Gdańsku

Planuje wypad do Gdańska i zastanawiam się, gdzie będzie można zanocować. Zależy mi na dobrej lokalizacji więc jak ktoś zna jakiś sprawdzony hotel to podzielcie się propozycjami, bo w Gdańsku nie byłem już kilka lat i kompletnie nie wiem gdzie się kierować jeśli chodzi o nocleg.

Lupusx

Posty: 4

 
Spokojnie w dużych miastach jest tak dużo ofert noclegowych, że znalezienie sensownej propozycji raczej nie będzie stanowiło problemu. Choć na pewno warto dobrze szukać nim coś się wybierze, by sprawdzić jakoś opinie innych o takim noclegu.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Jak planujesz wyjazd do Gdańska w modnym turystycznie okresie to pamiętaj, by wszystko sobie dobrze planować i zadbać o odpowiednio wczesną rezerwację, bo potem w najlepszych miejscach będzie już spory problem.

Alimer56

Posty: 4

 
Ja byłem w Gdańsku bodajże 3 razy w ciągu ostatnich dwóch lat i mogę powiedzieć, że miejsc noclegowych w centrum jest bardzo dużo. My byliśmy większą grupą więc wybieraliśmy mieszkania na doby, ale jeśli chodzi o hotele to z wyborem nie będzie problemów.

simeone

Posty: 10

 
Przed rokiem szukałem noclegu w Gdańsku i jedyne miejsce w satysfakcjonującej mnie cenie i poziomie jakości znalazłem w http://gryfgdansk.pl i hotel rzeczywiście był doskonale przygotowany, spełnił moje oczekiwania. Przy kolejnym pobycie również się tam pojawiam, jak ktoś szuka noclegu w Gdańsku to na pewno warto na tą ofertę zwrócić uwagę.

Kidi

Posty: 31

 
Wydaje mi się, że Gdańsk to obecnie jedno z lepiej rozwijających się miast więc faktycznie jak ktoś będzie szukał noclegu to raczej bez większych problemów cos dla siebie będzie w stanie wybrać. Warto na pewno zwrócić uwagę na różne propozycje, porównać, wtedy cos interesującego będzie można dopasować pod kątem oczekiwań.

saradonin

Posty: 4

 
Ja właściwie niezależnie od tego do jakiego miasta się wybieram to stawiam na noclegi w dobrej lokalizacji bo doskonale wiem ile czasu można stracić na głupie dojazdy więc po prostu nie ma to sensu. Lepiej płacić nieco więcej, ale tez mieć więcej czasu na zwiedzanie.

Yuri20

Posty: 8

 
Zdaje mi się, że rynek nieruchomości turystycznych w Gdańsku ma się rzeczywiście świetnie i jak ktoś będzie szukał dla siebie noclegu to z wyborem nie będzie większych problemów. Oczywiście warto na te różne opcje zwrócić uwagę, zestawić je ze sobą i szukać tej najbardziej atrakcyjnej.

sebes56

Posty: 3

 
Dla mnie hotel ma być przede wszystkim czysty i jak szukam dla siebie oferty to takie kryterium zawsze sprawdzam jak to wygląda w opiniach innych osób, które się tam pojawiały.

Lupusx

Posty: 4

 
Spokojnie można w centrum znaleźć noclegi, Gdańsk mocno otworzył się na turystów i faktycznie włodarze miasta dbają o to, by wszystko co robione pod kątem turystów było jak najlepiej zorganizowane i to faktycznie jest już widoczne. Również jeśli chodzi o miejsca noclegowe.

nemiasty

Posty: 7