Letterpress, jaki koszt ?

Letterpress, jaki koszt ?

Hej. Powiedzcie mi, jaki druk wizytówek będzie dla mnie najlepszy, jeżeli chcę wydać jedynie około 500 sztuk...

graaażyna

Posty: 14

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

kuBawodzu

Posty: 13

 
Zdecydowanie polecam druk wizytówek poprzez firmę http://drukwizytowek.wiescinaczasie.edu.pl posiadają oni ponieważ wysokiej jakości sprzętem i mają dużo doświadczenia.

3czex

Posty: 24

 
Nie wszędzie, jak zamawiasz druk wizytówek, musisz mieć gotowy projekt graficzny. Bardzo często jest on wliczany w cenę druku. Wówczas masz pewność, że wszystko będzie współgrało i nie okaże się, że drukarka utnie jakiś napis bądź logo, bo ty zapomniałeś o ustawieniu odpowiedniego marginesu i spadów.

zakk87

Posty: 16

 
Nie ma obaw, iż powłoki, które dysponują wizytówki kaszerowane, rozpoczną się rozdzielać. Są one sklejane specjalnymi prasami Wbrew pozorom nie są też zbyt grube, o czym wspomina dużo osób. Naturalnie najciekawiej wyglądają one, gdy wykonamy je na delikatnym papierze kredowym, wtedy efekt jest najlepszy.

Hunka

Posty: 19

 
Dzięki nowoczesnym metodom druk wizytówek odbywa się teraz bardzo szybko. Jednego dnia składasz zamówienie, a drugiego masz już gotowe wizytówki.

syrena88

Posty: 18

 
Kiedy pierwszy raz usłyszałem o uszlachetnianiu druku, to nieco sceptycznie podchodziłem do tego zagadnienia. Obawiałem się bowiem, że poprzez takie działanie mogę uszkodzić wydrukowany materiał. Odważyłem się jednak i użyłem lakier UV. Efekt mnie przekonał.

czes212

Posty: 13

 
Pamiętam jeszcze, jak kilka lat temu zamawiałem druk wizytówek i za chyba 100 sztuk zapłaciłem kilka stówek. Teraz za takie pieniądze miałbym prawdopodobne cały magazyn wizytówek. Co ciekawsze ceny za takie świadczenia spadają, a ich jakość cały czas idzie do góry. To mnie niezwykle raduje.

Hrabusss

Posty: 20