idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

idealne tętno bieganie, gdzie szukać ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bowiem chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt dużo kilogramów w stosunku do wzrostu?

MBsmoke

Posty: 1

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bowiem to niesłychanie ważne. Smog zabija wiele osób, zatem biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wówczas wiemy, jaka jest podłoga.

Black_Riot

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać, która jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o sporo lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, lecz przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt sporo smogu.

Kitas

Posty: 2

 
Dla mnie bieganie jest bardzo ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać bardzo szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bo wtedy są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, dlatego warto ważne jest, aby zadbać o nie.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za bardzo pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, że nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Czarek

Posty: 10

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to mnóstwo czasu, wobec tego pożądane byłoby zbadać swoją wagę. Wówczas wiemy jak wiele pracy nas czeka nad sobą.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Biegać za mocno nie lubię, wobec tego nie za niesłychanie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Nieraz jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt dużo i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Mam taki orientacyjny kalkulator biegowy ze strony https://www.runisfun.eu/kalkulator-biegowy i według mnie działa bardzo dobrze. Polecam sobie sprawdzić taki kalkulator i dokładnie zaplanować bieganie na świeżym powietrzu.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Według mnie trzeba się skupić, na jakości powietrze i bieganiu, bo to bardzo ważne. Smog zabija wiele osób, dlatego biegnie w mieście gdzie warunki są słabe nie jest najlepsze. Można sobie dla danej miejscowości ściągnąć specjalne raporty i wtedy wiemy, jaka jest podłoga.

Yuri20

Posty: 3

 
Takie kalkulatory można znaleźć przez Internet. Nie zajmuje to wiele czasu, dlatego warto sprawdzić swoją wagę. Wtedy wiemy jak dużo pracy nas czeka nad sobą.

Black_Riot

Posty: 3