salon kosmetyczny kraków, oferta ?

salon kosmetyczny kraków, oferta ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Jacuś

Posty: 5

 
Mam taki sprzęt do domowego użytku, ale wiadomo, że nie ma to jak zrobić sobie zabieg w gabinecie kosmetycznym. W Krakowie powstało teraz mnóstwo salonów, gdzie nie mają wygórowanych cen, więc można znaleźć ofertę naprawdę tanio.

El2CzupakaBra

Posty: 30

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

grzes3345

Posty: 15

 
Sprawdzony salon urody w Krakowie :D Ja również szukam i jakoś nie mogę trafić, bowiem wiecznie mi coś nie pasuje. Chodzi może niezwyklej o atmosferę niż o same zabiegi. Mam wrażenie, że wszędzie wykonują zabiegi po łebkach. Może tu coś znajdę dla siebie.

pawel253

Posty: 12

 
Powiem tak, że niestety nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, która umiejętnie podchodzi do swojej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niedoświadczone osoby :(

ZjadaczGłów

Posty: 24

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona https://www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu niezwykle dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

tadeuszek66

Posty: 11

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

mack

Posty: 21