podologia, proszę o pomoc

podologia, proszę o pomoc

Dzień dobry, od pewnego czasu mam wrastające paznokcie u stóp. Niestety niesłychanie to boli i ciężko nawet zakładam buty. Czy jesteście w stanie polecić mi dobry gabinet podologiczny w Warszawie?

Jumer45

Posty: 1

 
Cześć, powiem Ci, że z takimi dolegliwościami musisz udać się koniecznie do podologa. Może występować u Ciebie stan zapalny, dlatego odczuwasz ból i dyskomfort. Znajdź dobrego podologa i w miarę szybko umów się na wizytę.

ktoś345

Posty: 5

 
Wrastające paznokcie są utrudnieniem w zwyczajnym życiu. Ja również kiedyś się z tym zmagałam to nawet nie mogłam włożyć stopy do buta. Każdego dnia odczuwam silny ból, który był niedozniesienia. Miałam wykonywany zabieg i na szczęście nie mam już tego problemu.

Kitas

Posty: 2

 
Cześć, powiem Ci, że z takimi dolegliwościami musisz udać się koniecznie do podologa. Może występować u Ciebie stan zapalny, zatem odczuwasz ból i dyskomfort. Odnajdź dobrego podologa i w miarę szybko umów się na wizytę.

Noruhe

Posty: 2

 
Najlepszy podolog Warszawa znajdziesz pod tym adresem https://podogabinet.pl/zabiegi/leczenie-wrastajacych-paznokci/. Zapisałam się na wizytę i byłam niezwykle zadowolona. Zabieg usuwania odcisków był bezbolesny. W gabinecie jest niezwykle miło i przyjemnie.

Sis45

Posty: 4

 
Wrastające paznokcie potrafią bardzo boleć. Wiem coś o tym, ponieważ również zmagałam się z tym problemem. Rok temu zdecydowałam się na zabieg u podologa i jestem bardzo zadowolona. Pozbyłam się problemu na dobre.

TomekK

Posty: 5