usługi bhp katowice, szukam

usługi bhp katowice, szukam

Czy szkolenia bhp w ogóle coś dają? Zapamiętujecie coś z tego, co Wam przekazują? U nas to bywa z tym niesłychanie różnie, dlatego jestem ciekawy czy w innych regionach kraju jest inaczej czy tak samo?

roudee

Posty: 1

 
Dokładnie, trzeba dbać o swoje stanowisko pracy i ja tak robię. Nie mamy zamiaru ryzykować zdrowia, bo nie dosłuchałem czegoś albo poradzić koledze coś, co sprawi, że włoży rękę tam gdzie nie trzeba. Skoro macie szkolenia bhp to są organizowane w jakimś celu, dlatego trzeba słuchać i to naprawdę bardzo uważnie.

Jasio234

Posty: 7

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

Marioleczka

Posty: 9

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest bardzo nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, ale muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

090913123

Posty: 2

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, albowiem firm, które przy kopalniach pracują jest niezmiernie mnóstwo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

wigry00

Posty: 14

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, które będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

memrys2

Posty: 29

 
U nas szkolenia nic nie dają, bo każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Niestety później to jest niebezpieczne dla pracowników, ale ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

werwer00

Posty: 11

 
Moje doświadczenia są takie, iż jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować stratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, jakie są planowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie znaczące jest stosowne podejście do tego tematu, a wtedy osoby, jakie mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

adam_rudas

Posty: 22

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Suit

Posty: 3

 
Według mnie to na takich szkoleniach jest niezwykle nudno, bo ciągle mamy to samo. Już mi się nie chce na to chodzić, niemniej jednak muszą więcej się pojawiam wtedy, kiedy chce tego pracodawca.

CzarnyBlant

Posty: 3