skup odpadów hdpe, kogo polecicie?

skup odpadów hdpe, kogo polecicie?

Poszukuje regranulatu HDPE!. W internecie przepatrzyłem już dużo stron, ale nie znalazłem towary porządnej jakości. Polecicie mi dobrego producenta?

dzaman

Posty: 3

 
Sporo firm teraz prowadzi skup odpadów z tworzyw sztucznych i ciężko jest znaleźć stosowną ofertę. Najlepiej jest na spokojnie zapoznaj się z ofertami kilka firm i podjąć decyzję. Częstokroć taki skup może zaproponować ciekawą współpracę indywidualnie.

Acclaim

Posty: 19

 
Mnóstwo firm w swoich ofertach posiada regranulaty niezmiernie porządnej jakości, wystarczy tylko odnaleźć tą odpowiednią dla siebie. Ja niezmiernie chętnie mogę Ci polecić jednego producenta, u którego zaopatrzam się w regranulaty PP. https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/14-regranulat-polipropylenu---czarny-wtryskowy.

Kruk

Posty: 7

 
Dokładnie, wszystko zależy od danej firmy. Regranulaty pp czasem mogą trafić się złej jakości, które nie będą nadawały się w przemyśle.

korasek

Posty: 5

 
Cześć. Jeżeli chodzi o dobrej jakości regranulaty to należałoby poszukać tego typu produktu poprzez internet. Dzięki opinii poszczególnych firm, można odszukać faktycznie dobrej jakości towar.

Jasio234

Posty: 4

 
Ciężko będzie Ci znaleźć regranulaty pp dobrej jakości przez internet. Słyszałem wiele nieprzyjemnych sytuacji, które miały miejsce z takimi firmami.

asdamk24

Posty: 10